Banesë duplex 120m2 në Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani.
Banesa gjendet te bashkësia e III-të lokale dhe është në katin e IV-të (është mbindërtim).

Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. WC
1. Dhomë pune
1. Ballkon

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo

ID e shpalljes: 10116

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim