Banesë katërdhomëshe me qera dhe ne shitje #4005

Shitet nga: Capital ring 17 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: BREG DIELLIT
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 1 sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi.
Çmimi për qira është 300 euro, ndërsa për shitje 75000 euro.

Banesa ka edhe:
– garazh me sipërfaqe 12 m².
– bodrum me sipërfaqe 5 m².
– parking për 3 vetura.
* Banesa është ndërtuar pas luftës dhe është e rinovuar edhe njëherë.
* Banesa ndodhet në rrugën “Bedri Shala”.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim