Banesë me Qira te S. e Sportit për 1 ditë/30€ "..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në lgjen S. Sportit per nje dite (24h) e me shume, banesa posedon 1 sllon me kuzhinë, 1 dhoma të fjetjes, koridor dhe banjo, banesa është e mobiluar komplet.

Çmimi per 24h: 30euro

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim