Banesë me Qira Rr. UCK, mbrapa Pro Creditit

Shitet nga: Personi Kontaktue 04 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me Qira Rr. UCK, mbrapa Pro Creditit, perball komunes,
ndertim i ri , kati i pare posedon 70 m2, me 2 dhoma gjumi , salloni me kuzhin banjo dhe tarasa

çmimi 300 euro

Te peshku i artë ID e produktit :63188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim