Banesë me Qira ne Lagjen e Muhagherve "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 02 Qer 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhagherve , kati i 2, banesa posedon: 1 dhoma te fjetjes, 1 sallon me kuzhin, koridor dhe banjo, e mobiluar komplet.

Çmimi 250 euro

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim