Banesë me Qira

Shitet nga: Nexhmedin Maloku 06 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qira.
Banesa është në Dardani përballë Bashkësisë së III Lokale(te shkolla e Dardanisë).
Banesa është 53m2 në katin përdhesë dhe ka këtë përbërje:
-Salloni
-Dhoma e gjumit
-Kuzhina
-Korridor
-Ballkon
-Banjo.
E përshtatshme edhe për lokal.
Qmimi sipas marrëveshjes.
Numri kontaktues: 044 442-888; 044 333-672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim