Banesë me qera, Lagja Ulpiana,afër Simfonisë

Shitet nga: Avdullah 12 Mar 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit

Lëshohet banesa me qera në lagjen Ulpiana, afër Rest. Simfonia.
Banesa është e mobiluar me tv dhe të gjitha pajisjet tjera përcjellëse.

Renditja:
1 dhomë gjumi
1 sallon
1 kuzhinë
2 terasa
1 banjo dhe korridor

Tel. kontaktues: 044/170046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim