Banesë me qera te Sllovenia Sport #3236

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e gjashtë dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, shpajz, ashensor funksional, uje 24h.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim