Banesë me qera 2 + 1 kompletë e mobiluar

Shitet nga: ymer salihu 17 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Pershendetje,

Banesa gjendet shume afere fakultetit teknik dhe Eulexit perskaj rruges kryesore "B"

Banesa eshte komplet e mobiluar siq mund ta shifni edhe ne foto dhe perbehet prej sallonit,dy dhoma gjumi,kuzhina,banjo,koridori dhe ballkoni.

Banesa gjndet ne katin e pestë dhe posedon edhe liftin.

Mund te kontaktoni ne qdo kohe ne telefonat : 049-733-565 dhe 044-133-492

Banesa leshohet vetem per familjar, te punesuar apo nderkombetar ( Jo per studenta ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim