Banesë me qera në Ulpian afer Fontanes

Shitet nga: Personi Kontaktues 16 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera në Ulpian afer Fontanes, banesa posedon, 110m2, kati IV, me 3 dhoma gjumi,
salloni, kuzhina, e mobiluar dhe e renovuar

çmimi 450 euro

Web te peshku i artë ID e produktit :39891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim