Banesë me qera në Ulpian afer Fontanes

Shitet nga: Personi Kontaktues 12 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera në Ulpian afer Fontanes, banesa posedon, 110m2, kati IV, me 3 dhoma gjumi, salloni, kuzhina, extra e mobiluar me pamje shum te mir, dhe parking te mjaftushem

çmimi 450 euro negociohet

web te peshku i artë ID e produktit :39891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim