Banesë me qera ne Arberi

Shitet nga: Fehmi 04 Pri 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Arberi 'Dumnica Group".
Banesa eshte ne katin 2 dyte.
Banesa posedon: Sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, koridor, dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim