Banesë me qera ne B.Diellit(banesat e kuqe) te p..

Shitet nga: Bleard 18 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa ne lagjen Bregu i diellit (banesat e kuqe) te posta e vogel.Banesa eshte e mobilume me te gjitha paisjet dhe e gatshme per banim.
Lagjëja ku eshte banesa eshte lagje e qete dhe me parking te boshem,e ka shkollen dhe qerdhen e fëmive shumë afer.
Banesa ka kete renditje :

koridori
banjo
kuzhina me trepezari dhe një krevat per fjetje
dhome e dites qe mund te shfrytzohet edhe si dhome e fjetjes


tel 044 180 781 dhe 049 179 349
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim