Banesë me qera ne Lagjen Kalabria Te kompleksi D..

Shitet nga: Personi Kontaktues 01 Qer 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera ne Lagjen Kalabria Te kompleksi Dardha. 84m2, . Kati 3 me 2 Dhoma gjumi njëra me ballkon. Sallon dhe kuzhinë ,dhe Banjo, Wc gjithashtu posedon edhe Garazh

çmimi sipas marrveshjes

Te peshku i artë ID e produktit :80273
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim