Banesë me qera ne Lagjen Kalabria

Shitet nga: Personi Kontaktues 14 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera plotësisht e mobiluar ( LESNA ndërtimi ) ne lagjen Kalabria ( 200 metra nga Hotel Victory , Banesa është 60m2 dhe posedon : kuzhinë komplet e pajisur, sallon dhe një dhomë gjumi (Dormeo dyshek ), Banje, Ballkon, Klime, TV dhe internet në dispozicion. Banesa është e vendosur në katin e pestë, ashensor funksionale . Parkimi publik është në dispozicion para banesës . vetem per qift

çmimi 250 euro

Web te peshku i artë ID e produktit :67721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim