Banesë me qera ne Prishtinë

Shitet nga: Blerton Gashi 16 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qera

2 dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhin sebashku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim