Banesë me qera ne Prishtine

Shitet nga: luan 13 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
BANESË ME QERA:
(Për zyrë ose familjar)
-Banesa gjendet në kompleksin banesor ROYAL-Mati I,
kati përdhesë, 60 m2, dy pjesë, me pamje nga lindja.
Shumë e përshtatshme dhe për zyrë.
Të interesuarit të lajmërohen në numër:
044 -33-00-62
Çmimi 250 Euro/muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim