Banesë me qera ne Prishtine-Dardani

Shitet nga: Skender 02 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne Dardani afer qerdhes.Banesa eshte e pamobiluar,ne katin e pare,eshte tri dhomeshe dhe kuzhine.Eshte e pershtatshme per familjar apo zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim