Banesë me qera ne Qender te Top Shopi, (te Palla..

Shitet nga: Personi Kontaktues 20 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera ne Qender te Top Shopi, (te Pallati Rinis) banesa posedon 75m2, kati IV, me 2 dhoma gjumi, e mobiluar dhe e renovuar,

çmimi 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim