Banesë me qera ne Rrugen Rexhep Luci ne Qender,

Shitet nga: Personi Kontaktue 06 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera ne Rrugen Rexhep Luci ne Qender, banesa posedon 51m2, kati III, me 3-njesi, e mobiluar dhe me pamje shum te mir

çmimi 250 euro


Te peshku i artë ID e produktit :66740
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim