Banesë me qera ne Rrugen Rexhep Luci ne Qender

Shitet nga: Personi kontaktues 12 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera ne Rrugen Rexhep Luci ne Qender, banesa posedon 51m2, kati III, me 3-njesi, e mobiluar dhe me pamje shum te mir,

çmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim