Banesë me qera ne TOPHANE , U LËSHUA, FLM MERR JEP

Shitet nga: Naim Rudari 11 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesë me qera:
Banesa gjendet ne Prishtinë ,Lagja Tophane, rruga "Pjetër Bogdani"

Kati i parë

Renditja e banesës:

-Salloni se bashku me kuzhinë
-Dy dhoma të fjetjes
-Dy banjo
-Shpajz
-Terasa (qasje nga dy dhomat)
-Koridori i gjatë

Banesa eshte ndertim i ri, eshte e mobiluar dhe lëshohet per familjarë ose studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim