Banesë me qera ne dragodan teBanesat e Tregtis,

Shitet nga: Personi Kontaktues 02 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera ne dragodan teBanesat e Tregtis, banesa posedon 70m2, kati V, e mobiluar me 2 dhoma gjumi, e mobiluar, posedon nxemje qendrore dhe pamje shum te mir

çmimi 350 euro negociohet

web te Peshku i Artë ID e produktit :79121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim