Banesë me qera të kolegji Fama Prishtinë

Shitet nga: Lumni 09 Pri 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën tri dhomshe me qera per student. Banesa ka dy dhoma gjumi dhe dhomen e dites me kuzhinë. Banesa gjendet perballë kolegji Fama ne Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim