Banesë me qera të kolegji Fama Prishtinë

Shitet nga: Lumni 14 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen tri dhomshe me qera per student. Banesa ka dy dhoma gjumi dhe dhomen e dites. Banesa gjendet perballë kolegjit Fama ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim