Banesë me qera të kolegji Fama

Shitet nga: Lumni 26 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën tri dhomshe me qera. Banesa ka dy dhoma gjumi dhe dhomen e dites, banjo dhe dy terraca e cila gjendet përballë kolegjit Fama ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim