Banesë me qera te 3- sheshirat

Shitet nga: Personi Kontaktues 01 Qer 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera te 3- sheshirat, banesa posedon 70m2, kati II, me 3-njesi, extra e mobiluar dhe me pamje shum te bukur

çmimi 400 euro i negociuar

Te peshku i artë: ID e produktit :74959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim