Banesë me qera

Shitet nga: Lumni Zejnullahu 12 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen tri dhomshe me qera. Banesa ka dy dhoma të gjumit dhe dhomën e ditës, banjo dhe dy tërraca, banesa gjendet përballë kolegjit Fama në Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim