Banesë me qera

Shitet nga: Lumni 09 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen tri dhomshe me qera për student. Banesa ka tri dhoma gjumi dhe dhomen e dites, banjo dhe dy terasa, e cila gjendet perballë kolegjit Fama ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim