Banesë me qira, Aktash Prishtinë, afër zyrës së ..

Shitet nga: Kastriot 10 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
E re, e bukur, e mobiluar!

Dhomë dite, kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon simpatik me pamje të hapur, dhe vend per parkim.

Detaje shtesë: Furnizim me ujë 24/7, nxemje qëndrore, enlarëse.

Për vetëm 350 EUR/muaj + shpenzimet

Kontakti: 044 135 181, Kastrioti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim