Banesë me qira [B.Diellit/banesat e kuqe/ambulan..

Shitet nga: Dritoni 26 Tet 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesën në Bregun e Diellit, te banesat me tulla të kuqe, në afërsi të Qendrës për Mjekësi Familjare (ambulantes), përkatësisht te vilat.
Kati i parë i banimit. Banesa ka këtë renditje: dhomë dite, dhomë të vogël gjumi, kuzhinë të ndarë nga dhomat, koridor dhe banjo. Banesa jepet e mobiluar me të gjitha orendit dhe amvisërin e nevojshme. Banesa ka izolim të mirë dhe ka ngrohje qendrore nga “Termokosi”.
Banesa gjendet në lagjen më të mirë të kryeqytetit..
Ka parking të mjaftueshëm, zona të gjelbëruara, shërbime (qerdhe, shkollë fillore, ambulancë, qendër tregtare, treg të gjelbërt, restorante familjare), shteg për ecje dhe rekreacion, lojëra për fëmijë, fushë sportive për të rritur, fitness etj… Vend më i mirë për të jetuar shëndetshëm.
Qasja e lehtë në trafikun urban, përkatësisht në linjat 3, 4, dhe 5 dhe lidhje me të gjitha pjesët tjera të qytetit.
E përshtatshme për cifte dhe familje dy-tre antarëshe
Cmimi 220 euro. Zbritje në cmim do të kenë të interesuarit për kontratë afatëgjate ndërsa minimumi i qëndrimit duhet të jetë 6 muaj.
Kontakti: 044/ 27 68 52 ose driton.banesa@gmail.com (Pronari i banesës)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim