Banesë me qira, lagjja Arbëria përballe market M..

Shitet nga: Mubekir Beqiri 10 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qira nga data 1 mars. Banesa gjendet në lagjen Arberia në Kompleksin Tregtia, pranë Komunës se re të Prishtinës, përball market MAXI.
Çmimi 250€ për muaj. Banesa është e mobiluar. Për më shumë info kontaktoni në numrat:

049/410-198 dhe 044/175-738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim