Banesë me qira, lagjja Ulpiana pranë restorant S..

Shitet nga: Mubekir Beqiri 10 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qira. Banesa gjendet në lagjen Ulpiana, pranë restorant Simfonisë.
Çmimi 250€ për muaj. Banesa është e mobiluar. Për më shumë info kontaktoni në numrat:

049/410-198 dhe 044/175-738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim