Banesë me qira në Arbëri (Dragodan) tek Pandora ..

Shitet nga: Visar 20 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira, është aneks shtëpie me hyrje të veçantë, banesa është në lagjën Arbëria (Dragodan) afër Pandora Tower e cila ka një dhomë gjumi, kuzhinë, dhe banjo .

Për më shumë informata lidhur me çmimin dhe kushtet e tjera ju lutem lajmërohuni në tel.

Me nderime .
Visari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim