Banesë me qira në lagjen Qafa

Shitet nga: Fejzullah 11 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte rreth 60 m2:dhome gjumi. Sallon. kuzhine . koridor. Ballkon dhe Banjo.
me dritare te reja te plastikes.
Adresa: lagjia Qafa, Hyrja B1,kati i VII
Punojne dy lifta

E-mail: fejzullah@yahoo.com
Tel.044123 897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim