Banesë me qira në qendër për zyre.

Shitet nga: Personi Kontaktues 07 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira në qendër për zyre. Banesa ka 80m² (neto) dhe është 3 dhomëshe (salloni, dy dhoma gjumi, kuzhina, trapezaria, 2 banjo, 1 ballkon, dhe bodrumi). Është në katin e katërt, dhe hymja ka lift dhe interfon. Banesa gjindet në rrugën Hajdar Dushi, përkatësisht përballë Ministrisë së Punëve të Brendshme (afër Shtëpisë së Shëndetit).

Cmimi 500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim