Banesë me qira ne Prishtinë

Shitet nga: xxx 27 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Bregun e Diellit te Xhambazt 30metra nga Raifajzen Bank dhe furra Qerimi 2, banesa eshte ndertim i vjeter ne katin e 3. dhe posedon sallonin dhomen e gjumit dhe kuzhinen dhe nje ballkon qmimi 200 euro, ju mirepres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim