Banesë me qira ne lagjen e Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 07 Krr 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit tek hymja e 3-te e spitaleve , kati i III-të, banesa posedon: sollon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe një ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 250 euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim