Banesë me qira te S. Sportit "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te S. Sportit afer Fames, kati i I-rë, banesa posedon sollon me kuzhinë, 1 dhomë te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe një ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 300 euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim