Banesë me qira te Slovenia Sporti

Shitet nga: Bekim 15 Maj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira afër parkut,te monumenti i Isa Kastratit. Kati i I-rë, përmbi supermarket Albi,
Banesa ka 1 dhomë të madhe, kuzhinë,banjo, koridor dhe ballkon.E mobiluar.
044174839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim