Banesë me qira

Shitet nga: Banes me qira 01 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Bregun e Diellit 2 minuta larg shkollës Fillore Ismail Qemali. Banesa gjendet në katin e parë. Banesa ka arkitektuar moderne dhe e mobiluar në mënyr ekskluzive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim