Banesë në Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje në bregun e diellit, afer banesave te Standardit, 78m2, kati VII, me 2 dhoma gjumi, extra e mobiluar, shitet me mobilje, banesa ka edhe garazhe dhe podrum.

çmimi sipas marrveshjes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim