Banesë në Dardani

Shitet nga: Egzona 24 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :Banesa gjindet afër "Orës" së Kurrizit, kati II, 84m2 me letra, dhomë dite me kuzhinë, tryezari dhe ballkon, 2 dhoma gjumi, banjo dhe koridor. Banesa është e renovuar komplet dhe shitet me mobile.

Çmimi 110.000 Eure.
tel: 044/301-283
044/670-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim