Banesë në MAT afër rrugës B

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 520 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne MAT afer rruges kryesore (400m nga zyrat e STANDARDIT).
Siperfaqja 91 metra katrore
Kati i 4 (ndertesa 5 kateshe,vetem 25 familje ne nje ndertese)
Shiqon kah jugu dhe perendimi
Ka sallon, kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo, WC ndaras, ballkon

Çmimi 720 euro per meter katror
Gjithsej 91m x 720 euro = 65520 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim