Banesë në shitje , Arbëri/Prishtinë

Shitet nga: Zeka 26 Qer 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit:
Apartment for sale St. Edward Lear, 50/4 Arbëri / Prishtinë
Furnished apartment on the ground floor with about 78 m square With two bedrooms, lounge, kitchen, bathroom, Storage, terrace and garden individual
central heating
Price 66500 euro Tel: 049 402 249 044 991 258
***
Banesë në shitje Rruga Eduard Lir 50/4 Lagja Arbëri/Prishtinë
Banesë e mobiluar me rreth 78 m katrore bruto me dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, shpajz, tarracë dhe kopsht ngrohje qendrore individuale
Çmimi 66500 euro Tel: 049 402 249 044 991 258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim