Banesë në shitje në Bregun e Diellit

Shitet nga: Personi Kontaktues 16 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje në Bregun e Diellit 83m2, kati I, me 3 dhoma gjumi, e renovuar dhe e mobiluar


Web te peshku i art ID e produktit :29519

çmimi 95.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim