Banesë në shitje në Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 18 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
E vendosur në një ndër lagjet më të kërkuara të qytetit kjo banesë ka një hapsirë të madhe si dhe pamje të bukur kah qyteti ,Banesa ka 3 dhoma gjumi,salon,kuzhinë ,2 banjo,wc ,2 terraca të mëdha . Lokacioni : Dardani informata e shitjes: Çmimi 90.000€ i negociushëm shitet nga agjencioni INTERCAPITAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim