Banesë në shitje në Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 03 Gsh 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Dardania afer qerdhes .Banesa eshte ne katin e 3 ka 66m2 neto ka sallon,kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon,shpajz dhe bodrum 7 m eshte e renovuar krejtesisht .
www.intercapital-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim