Banesë në shitje në Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital sh.p.k 10 Pri 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Emshir (kalabri) shitet e mobiluar
• Kati 4
• 95 m2
• Sallon
• 2 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon
Banesa është ndërtim I ri dhe është e mobiluar dhe e rregulluar ekstra . Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Emshir Informata e shitjes: Çmimi 110.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim