Banesë në shitje në Ulpian afer Fontanes

Shitet nga: Personi Kontaktues 25 Shk 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje në Ulpian afer Fontanes banesa 92m2 me dokomenta, ndera 110m2 faktike, kati IV, posedon
3 dhoma gjumi,e mobiluar dhe me pamje shum te mir

çmimi 145.000 euro

Web te Pahku i art ID e produktit :28853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim